ПРО НАС

Вітаємо Вас!

Пріоритетним напрямком нашої комерційної діяльності є оптова торгівля. Ви можете бути впевненими, що на нашому сайті Ви зможете вибрати якісний посуд від відомих брендів.

Так само наша компанія є ексклюзивним дилером компанії Avsar-Туреччина та офіційним дилером заводу «Калитва», і пропонує своїм клієнтам сертифіковану продукцію в широкому асортименті. Адже кожен з нас хоче бачити на своїй кухні, а також у садово-городньому господарстві, найпрактичніший інвентар та стильний посуд.

Протягом багатьох років пропонує своїм покупцям широкий асортимент продукції: емальований посуд, порцеляновий посуд, скляний та склокерамічний посуд, алюмінієвий посуд, садовий інвентар найкращих вітчизняних виробників України, а також зарубіжжя: Туреччини та інших.

В асортименті посуду ви знайдете посуд таких брендів: Interos, Lumines, Zauberg. Завдяки багатству вибору та незмінно високій якості попит на продукцію від цих відомих виробників стрімко зростає.

На території компанії розміщені великі складські приміщення, які дозволяють постійно підтримувати на наших складах понад 10000 найменувань потрібного Вам товару в необхідній кількості, а завдяки широкому парку власного автотранспорту здійснюємо доставку товару по всій Україні в найкоротші терміни.

Наш стиль роботи – дружні, чесні, взаємовигідні торговельні відносини. Ми з величезним бажанням готові співпрацювати та шукаємо контакти з компаніями, зацікавленими у постачанні посуду та господарських виробів.

Ми будемо раді новим пропозиціям про співпрацю та чекаємо на ваші дзвінки.